Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie chcę robić bałaganu z zakładaniem nowego tematu, bo mam tylko jedno pytanie, mianowicie: czy starorzecze Sanu w miejscowości Hurko pod Przemyślem jest objęte PZW, czy jest to nadal dziki zbiornik na którym można spokojnie posiedzieć...

czekam na odpowiedź,

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wodą PZW a z tym dzikim łowiskiem to nie wiem skąd Ci się wzięło

Jeśli dobrze pamiętam zbiornik ten parę dobrych lat temu został oddany właścicielowi (zakonnicom) i PZW nie zarządzało na nim. Natomiast z nie potwierdzonych niestety informacji, mogę dodać że PZW dogadało się z właścicielem (chyba z dwa lata temu) i zarządza nim nadal.

Najlepiej zapytać u źródła Biuro Zarządu Okręgu PZW Przemyśl : 016 678 57 69

Pozdrawiam,

Artek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z delikatnym poślizgiem otworzyliśmy dziś sezon pstrągowy na Sanie.Jak na 3 godziny łowienia było git.Nie złowiliśmy co prawda nic wielkiego,ale każdy zaliczył po kilka wymiarowych i trochę mniejszych pstrągów.Łowiliśmy w okolicy Leska,a później zjechaliśmy niżej.Nie było to za dobre rozwiązanie,bo okolice Łukawicy i niżej póki co nie nadają się jeszcze do łowienia.Weszliśmy co prawda do wody,ale po kilku rzutach zrezygnowaliśmy z tej nierównej walki.Dzięki @żółwikowi i @irkowi10 za wspólny wypad:beer:.

P.S @ Lisses,jednak zmiana miejsca przyniosła efekt:D,brawo.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, mnie też udało się kilka wyjąć, choć przy innych wypadłem blado :D, za to ciekawe przyłowy: dwa lipienie +/- 40 cm i mała głowatka. Wszystkie ryby złowione na "Duszka" własnej produkcji, co cieszy najbardziej.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przynoszę dobre wieści :) San niżej Leska już w tygodniu będzie zdatny do łowienia:p.Byłem dziś wieczorem na "obczajce" w okolicach Bykowiec-Olchowiec na całej szerokości i długości gdzie tylko tylko dotarł mój wzrok wszystko zbite krami lecz gdy poszedłem jakieś 100m w dół zobaczyłem fajną rozmarzniętą zatoczkę już robiłem sobie plany ze jutro przyjdę tu i coś w końcu może się uwiesi w tym sezonie aż tu nagle zaczęły się huki stuki i cała kra zaczęła płynąc stałem tam dobre pół godziny jak odchodziłem zobaczyłem koniec płynących kier i wolną od lodu wodę :) wiec jutro w końcu połowie :D i pewnie nie tylko ja :) (trochę się spisałem :D )Zdjęcia "zatoczki" przed napłynięciem kier i San przed ruszeniem się lodu.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez bjdaniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolegę na forum, cieszymy się razem z tobą złowioną rybką ale na przyszłość zostaw takie zdj. dla siebie.

Nie dość, że rybka cała upaprana to jeszcze niewymiarowa. Nieładnie, na przyszłość staraj się troszkę lepiej obchodzić z rybkami a w szczególności z tymi które masz zamiar a niekiedy nawet obowiązek wypuścić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy pstrąg na 25.6 cm z Sanu przy ujściu Hoczewki :D

Zdjęcie nie spełnia regulaminu portalu.

Nieoficjalnie z moich źródeł dowiedziałem się , że ten pstrąg zostal złowiony w czasie dzisiejszych zawodów. Tak wiec panowie sędziowie nie popisaliście się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kilka stron wcześniej kiedyś wspomniał ,żeby otworzyć nowy temat Sanu ( muszkarstwo ) , jestem za tym, aby największy dopływ Wisły jakim jest San, został podzielony na tym forum na dwa tematy, ponieważ te dwa odcinki bardzo od siebie się różnią.

Jest tu wielu wędkarzy gruntowych nie związanych z muszkarstwem jak i wędkarzy, dla których muszkarstwo jest ważną pasją. Kilka lat wstecz wchodząc w ten temat, były dyskusje, zdjęcia na temat sandaczy, jazi, kleni, boleni, leszczy i innych gatunków.. A teraz? Przez poprzedni rok wchodząc na forum widzę tylko poruszane tematy na temat lipienia, pstrąga, co wędkarzy polujących na 'większe' Sanowe ryby może nie zbyt interesować. Sam ja wchodzę codzienie w ten temat, z nadzieją że znajdę coś interesującego dla siebie, interesować interesuje, jednak nie tak bardzo jak Was - muszkarzy. Kiedyś chcę z tym zacząć, jednak jeszcze nie teraz - wiem że, to uzależnia, i tego się boje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.