Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

To gratulacje z udanego wyjazdu, ja byłem w poniedziałek. Troszkę wiało ale ogólnie ciepło było, łowiliśmy około 5 godzin we dwóch na łódce. Głównie na gumy, celem był sandacz,szczupak oraz okoń. Mieliśmy tylko jedno pobicie, sandacza 50 cm ale pomimo tego warto się przejechać i pobyć w ciszy nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wieści znad wody z soboty. Dziś najlepszy w tym roku dzień szczupakowy. Praktycznie jedno branie na 15-20 rzutów. Szczupły łapał się wszystkiego blachy gumy woblery. Największy 60cm do tego o dziwo z brzuchem a chyba na to za wcześnie. może uda mi się wybrać jeszcze raz w tym roku. Tylko bym musiał plecionkę zakupić bo zimą na żyłkę to koszmar można ją łamać w pałacach do tego węzły 3 razy słabsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przecież to gwiazda spinningu Okręgu Krosno, znany przewodnik: Robert Kieras - Polska ? Wyprawy wędkarskie - Przewodnicy wędkarscy.pl. Trzeba brać z niego przykład :D!!!

Kojarzyłem skądś twarz, ale nie chciałem wierzyć, że tak znana osoba da się sfotografować z czymś takim. Wujek Google też pokazał kilka ciekawych fotek i artykułów ze stosem martwych kleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój bo się spinacie jak nie wiem co.Takich fotek jest tysiące ,ludzie zabierają ryby i będą zabierać ,prosta sprawa.

A takie oh , ah, eh to... a z resztą...

Pewnie się narażę, ale cóż...

W pełni popieram słowa Kolegi. Zabierali, zabierają i zabierać będą. Żeby nie wiem jakie epitety w ich stronę słać...

Wędkarstwo w sensie sport zgodnie z zasadą "no kill" jest mimo wszystko dużo, ale to duuużo młodsze niż wędkarstwo w sensie łowiectwo.

A człowiek od wieków lubi prezentować swoje łowy.

Żeby nie było, mnie również wkurw.ają widoki typu: "umęczona ryba i ja - *****i.ty Ja" (vide fota z głowatką)

Po drugie żeby nie było: Na ~~kilka~~ ryb w tym sezonie też do domu niczego nie przytarmosiłem, bo uważam TOTO za sport nie sposób zdobycia pożywienia.

Ale Panowie, bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój bo się spinacie jak nie wiem co.Takich fotek jest tysiące ,ludzie zabierają ryby i będą zabierać ,prosta sprawa.

A takie oh , ah, eh to... a z resztą...

Co nie znaczy, że nie można tego zmienić. A jeżeli zabrać to przynajmniej zaprezentować "trofeum" godnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.