Skocz do zawartości

Mokrzec, Strzegocice, Jaworze


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

Z dojazdem od strony Wisłoki to kiepska sprawa. Do Trzciniaka jeszcze można dojechac skręcając z ostatniego zakrętu na drodze asfaltowej w lewo. Jadąc tą polną drogą dojedziesz prawie do końca Trzciniaka dalej jest przekopane. Tylko jak deszcz popada to można z tamtąd tak łatwo nie wyjechc.

Na stawie Europejskim nie widziałem żeby w tym roku ktoś dojerzdżał od strony Wisłoki, też przekopali gdzie się tylko dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Straszne bezrybie w okolicach Tarnowa i Rzeszowa, bo wędkarze walą na Strzegocice jak w dym. Narzekają tylko, "dlaczego ten karp, którym zarybili nie chce brać". Cieszę się, że nie bierze. Może coś ocaleje do przyszłego sezonu, no chyba, że zima będzie lekka i zbiorniki nie zamarzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na 4 godziny jedno branie szczupaka pociął gumę i to wszystko oraz jedno uderzenie sandacza ale bez wyników. Przelotki już zamarzają co drugi rzut trzeba moczyć wędzisko w wodzie. Dodatkowo wredny wschodni wiatr, ale za to zdrowe powietrze i kontakt z przyrodą - bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj szukając drapieżnika na wodzie ok.3,5m na dnie zaczepiłem wydawało się korzeń. Po dociągnięciu do brzegu okazało się, że jest to zdechły bóbr. Nie było na nim śladów pogryzień, ze starości też nie zdechł, bo sądząc po futrze był w kwiecie wieku, nie był rozdęty więc niczym się nie zatruł. Wygląda na utopienie w czasie gdy na powierzchni zbiornika był lód. Ale dlaczego nie wykopał jakiejś dziury w brzegu? Dziwne?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam jestem nowy na forum. Potrzebuje pewnej info a mianowicie mieszkam w Jasle i mam dosc oplacania tych kiepskich stawow wokol Jasla chcialem sprubowac na Sttrzegocicach i takie pytanko w zwiazku z tym ile kosztuje oplata czy rzeki i stawy sa na jednej licencji i gdzie najbliżej Jasla moge oplacic karte a i czy to jest okreg Tarnow czy Rzeszow??? to tyle dzieki za ewetualna odp polamania w 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Czy na zalewie jest dosyć sporo bolenia?

Na zalewie mamy bardzo dużo bolenia :D. Sporo jest ryb bez przesady mówiąc okazowych. Przy odpowiedniej pogodzie widać późną wiosną, w lecie i wczesną jesienią co bolesławy wyprawiają z drobnicą - jak bardzo są liczne i jak duże.

Mało kto się nastawia na bolenia na Mokrzcu, ale widziałem kilka złowionych na spinning i żywca.

Na PW wysłałem Ci dobry namiar na boleniastego, spróbuj jeżeli tylko czas Ci pozwoli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.