Skocz do zawartości

Mokrzec, Strzegocice, Jaworze


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

[

Pan z PZW powoływał się na zapis w regulaminie, który mówi, że "... na zbiorniku Strzegocice 1 obowiązuje w/w zakaz".

W regulaminie natomiast są wymienione dwa zbiorniki - Strzegocice 1 i Strzegocice 2. Od zawsze myślałem, że staw po prawej stronie żwirowni to "jedynka", po lewej "dwójka". Teoretycznie więc wędkowaliśmy na zbiorniku, na którym można pływać zarejestrowanym sprzętem.

Ja z kolei byłem na zalewie 2 tyg temu panowie na dwóch skuterach o jedna motorówka szaleli na wodzie jeszcze jeden mądry wpadł w stado mew widok był niezły ,pytanko niema też tam zakazu jazdy na takich sprzętach

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podzielić się informacjami z ostatniego wypadu na stawy w Strzegocicach. Być może poniższe informacje okażą się przydatne dla osób zainteresowanych tym miejscem. Jestem również ciekawy waszej opinii w tym temacie......

Opisana wcześniej sytuacja nie dawała mi spokoju i postanowiłem wczoraj zadzwonić do PZW Rzeszów w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

Uzyskane informacje są pocieszające - zwracam honor PZW. Informacje jakie uzyskałem:

1. Regulamin dt. zbiorników Strzegocice 1 i Strzegocice 2 jest poprawny.

2. Staw po prawe stronie żwirowni to Strzegocice 1.

3. Staw po lewej to Strzegocice 2.

4. Zakaz pływania obowiązuje wyłącznie na stawie nr 1.

Pojawia się tylko pytanie - dlaczego zostaliśmy wprowadzeni błąd przez osobę z PZW, która nas kontrolowała na zbiorniku Strzegocice 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się tylko pytanie - dlaczego zostaliśmy wprowadzeni błąd przez osobę z PZW, która nas kontrolowała na zbiorniku Strzegocice 2?

Tyle pojęcia mają właśnie panowie z PZW - a może to był ktoś z SSR . Dlatego ja uważam, że jeśli coś jest nie zabronione w regulaminie to jest DOZWOLONE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Wybieram się na ten zbiornik z dzieciakami w piątek na noc i część soboty niestety nie wiem nawet czy lepiej próbować od strony Mokrzca czy Strzegocic. Czy ktoś może polecić jakieś miejsce gdzie można połowić na grunt białą rybę i ewentualnie rozbić namiot/zapalić ogień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić jakieś miejsce gdzie można połowić na grunt białą rybę i ewentualnie rozbić namiot/zapalić ogień.

Od strony Strzegocic (czyli Jasielskiej drogi). Jadąc brzegiem zalewu co kawałek masz miejsca o jakie ci chodzi. Nie wiem tylko czy woda po ostatnich opadach będzie dobra. W razie czego zawsze pozostają zbiorniki zamknięte w Strzegocicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest głębokośc tego stawu o którym pisałeś?

Pisałem ogólnie nie określając konkretnego zbiornika. Głędokość wody zróżnicowana jak to bywa na pożwirowych zbiornikach na obydwu stawach. Od 70cm na wypłyceniach - staw po stronie prawej od bramy żwirowni do 5m. głębokości. Średnia głębokość coś ok. 3m. Nie napiszę ci co bierze, bo wędkując tylko spiningowo zawsze idę tam gdzie nie ma wękarzy łowiących statycznie - gruntowo. Jeśli chodzi o drapieżniki to KICHA ! Małe szczupaczki i okonie to wszystko jak na razie. Co do wody to skoro na Wisłoce jest kiepściocha to na zalewie dokładnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jak z dojazdem na wpływ Wisłoki do zalewu od strony Strzegocic podobno koparka jakiś nasyp zrobiła na tej drodze koło zbiorników ,i jak z dojazdem od strony Jworza

To jak możesz to dobrze zanęć złów i wstaw zdjęcia ;) tych 60+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nie podejmujesz się wyzwania ;( a co do dojazdu w niedziele dojazd od strony strzegocic był ok nie wiem jak na wlewke ale na zalew ok ale podajże w zeszły czwartek było ok od strony strzegocic na wlewce od strony jaworzna nwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiu nic nikomu nie muszę udowadniać prostu napisałem jak jest @ukleja dojazd od Strzegocic ok od Jaworza ograniczony

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Ja pisałem to w żartach aczkolwiek licze na jakieś zdjęcia twoich rybek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.