Skocz do zawartości

Mokrzec, Strzegocice, Jaworze


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

wlotop3237

05/07/2012 nocka

Jeszcze kilka fotek

Polecam ale tylko w suche dni. Po deszczu brak dojazdu i możliwości powrotu (idealna glina).

Pozdrawiam

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wracając z pstrągów wdepnąłem na Strzegocice. Chodziłem za kleniem, jaziem, okoniem. Sprzęt kij Dragona Guide Select Hornet (c.w.3-18g.) młynek Penn Battle 2000 i co najważniejsze plecionka Nanofil Berkley'a 0.10. Zestaw typowo pstrągowy. Jako przynęta 2" kopyto Mann's. Na ten zestaw połakomił się sum 1,3m. Po długiej walce skapitulował. I kto twierdzi, że plecionka Nanofil jest do kitu????:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto twierdzi, ale plecionka nie łowi i dlaczego, chyba, że post sponsorowany... .

Jestem zwykłym szarym wędkarzem, nie testuje sprzętu, wędkuję na to co sam kupię i nie kieruję się reklamami. Dlatego "żaden link sponsorowany". Ludziska wypowiadali się na temat plecionki, niektórzy w sposób niepochlebny. Uważam, że można wypowiadać się dopiero po dokładnym przetestowaniu sprzętu, a nie pleść głupot "bo ktoś komuś powiedział". Jestem zadowolony z plecionki i jak ktoś twierdzi że jest inaczej niech najpierw zakupi, przetestuje, a potem wypowiada się na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wypad rano o godź 6,00

Do godziny 10 cisza a potem jednak leszcze się zdecydowały na współprace i wyprawa udana.

No i miałem kumpla do gadania (na fotce)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez wlotop3237
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

może ktoś połapał drapieżniki na trupka lub żywca bo leszczyki to standard na zalewie biały robak i jazda nie ważne nocka czy dzionek ale zębatki nie chcą współpracować może ktoś poradzi jak zwabić jakiegoś zębacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na zalewie od piątku ok godziny 18 do soboty do godziny 18 w nocy zero kompletne ! o godzinie 11 rano branie na brzeg trafia leszcz 55 cm i tyle !!! kompletne dnoo!!!

Wczoraj byłem na trzciniaku na koszyk zero kompletnie w końcu złapałem nerwe mówie do kolegi że połapie sobie uklejii ku mojemu zdziwieniu wrzuceniu zanęty i łowienia na odległości ok 13 m od brzegu w siatce lądują leszcze od 33 do 45 cm ok 16 szt ! więc kompletnie nie wiem co sie dzieje z Tymi rybkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

planuję na weekend odwiedzić Strzegocice. Czy moglibyście Koledzy doradzić gdzie najlepiej się ustawić z ciężką gruntówką?? Lepsze żwirownie czy zalew?? Z której strony dojechać i się rozłożyć?? Nigdy tam nie wędkowałem więc każda informacja będzie dla mnie cenna.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście Koledzy doradzić gdzie najlepiej się ustawić z ciężką gruntówką??

Z ciężką gruntówką najlepiej by było na zbiornikach zamkniętych. Starzy bywalcy wędkujący tam za karpiem i nęcący regularnie mają dobre wyniki. Natomiast jesli chodzi o zalew to na wysokości żwirowni Mokrzec (strona przeciwna) w starym korycie Wisloki powineneś miec jakieś wyniki. Jest tam zarówno ryba spokojnego żeru jak i drapieżnik. Niestety tak jak pisałem wyniki zależą od nęcenia, chyba że przypadkiem zasiądziesz w miejscu wcześniej nęconym.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielki Kolego za odpowiedź. Właściwie to też myślałem raczej o tych zbiornikach bo nie mam za wiele doświadczenia z zalewem. Co do nęcenia to będę miał tylko dwa dni i jedną nockę więc pewnie będzie loteria aczkolwiek rakieta z konopiami i kukurydzą pewnie pójdzie w ruch.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu pseudo-wędkarze uważający się za elitarną grupę gruntowców na Strzegocickim akwenie zostawili SYF! Dwaj osobnicy poruszający się terenówką ciągnąc za sobą domek na kołach, dysponujący do nęcenia i wywożenia zestawów łodzią przebywali kilkanaście dni na "trzciniaku" polując na olbrzymy. Bardzo sprytnie śmieci przenieśli 25 metrów od swojego miejsca by nie być posądzonym o pozostawianie syfu nad wodą. Teraz dwa zdania do nich. Miejscowi, z którymi rozmawiałem zapamiętali was dokladnie. Cyt:"następnym razem będą mieli pocięte wszystkie koła z przyczepką włącznie i żaden pies ich nie ostrzeże". Więc raczej nie pokazujcie sie w okolicach tego akwenu.

A teraz ja: oby ryby, które złowicie stanęły wam ością w gardłach tak głęboko by samo wspomnie wędkowania objawiało się u was kilkudniową biegunką. Tego wam szczerze życzę.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie wiem kolego po co non stop wrzucasz te fotki!!?? Każdy wie jak wyglądają brzegi Naszych wód, a tylko Ty drążysz ten temat!! To już nawet nie jest śmieszne!! Twoje ciągłe oskarżanie "karpiorzy" robi sie powoli żałosne!! Ciekaw jestem tylko czy widząc taki syf sprzątasz to?? Ja też nie raz sie spotykam z takim stanem nad wodą ale nie żale sie publicznie i nikogo nie oskarżam!! Co dam rade sprzątnąć to zabieram ze sobą i nie robie problemów!! I tego same życze Tobie!!!:-)) Bez obrazy ale wrzuć już na luz!:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie wiem kolego po co non stop wrzucasz te fotki!!??

Zawsze piętnowałem i piętnował będę takie zachowania nad wodą. Jeśli masz jakiś problem z oglądaniem i krytyką takowych proponuję ci nie oglądać, nie czytać i to wszystko. Ja osobiście czytam i ogladam tylko tematy, które mnie interesują. Inne omijam i tobię proponuję to samo. A jeśli ci niemiła krytyka tych, z którymi się utożsamiasz to może odwiedź psychologa. Być może on pomoże ci zaakceptować twoją fobię. Jest to ostatni mój post w odpowiedzi na twoje zaczepki. Więcej nie będzie, wyznaję zasadę, "zbyt cenię swój czas by tracić go na jakieś polemiki na forach z kimś, kto nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem trzech zdań na forum". Pisałem już o tym w "analfabetyzm wtórny". Widać nie dotarło i nie dotrze co utwierdza mnie w przekonamiu że się nie myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.