Skocz do zawartości

OS San Zwierzyń - Hoczewka


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś dziwny ten lipień;)

Taki to musi fajnie oczkować:D.

Przy okazji proszę o wytłumaczenie dlaczego wędkę trzymacie często w zębach na zdjęciach? Taka nowa moda? Kamizelka nie ma miejsca na powieszenie wędki czy jak? Jakoś nie mogę tego załapać o co biega.:)

Może mnie ktoś oświecić?

To proste - trzeba się wgryźć w korową rękojeść, dobrać do blanku i uzupełnić niedobory węgla w organizmie;) .

Gratuluję łowcom pięknych grudniowych ryb:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Kroku.

Nawet nie pomyślałem o stronie materialnej.O cukierku czy innych tam materialnych rzeczach.Pisząc "GŁÓD" miałem na myśli niedosyt chęć dalszego łowienia i gryzienie wędki na zdięciach.To o to mi chodziło.I to żę potrafisz przestać we wodzie przez cały dzień bez posiłku,chciałęm wyrazić to jaki jesteś na prawdę TWARDY gościu.O to mi chodziło w tym poście.Wydaje mi się teraz jasne.Pozdrawiam i SZCZERE ŻYCZENIA DOBREGO ROKU 2014 oraz pięknych wypadów na ryby.NUNEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za co przepraszać nie odebrałem tego źle nunek :beer: znasz mnie i wiesz jakim jestem typem,jak łowię to łowię , jak piję to piję :)

Wszystkiego dobrego w nowym roku , bo zapomniałem napisać.Wiele wypadów na ryby i dużo wspólnych spotkań użytkowników PSW życzy Daniel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z Krzyśkiem bagrowaliśmy OS. Ryba słabo współpracowała, jedynie łowcy głowacic mają co robić :) Z samego rana padła 118, a wczoraj padło kilka sztuk. Lipienie dzisiaj dały konkretną lekcję pokory. Widziałem wiele tymianków ponad 50cm, ryb w okolicach 45cm była cała masa. Jednak po przerzuceniu większej części zawartości pudełek, złowiłem raptem kilka sztuk. Przez chwilę bujałem się z pstrągiem +50, ale i on nie chciał się przywitać. Krzysiek uratował dzień, konkretnym wypasionym klamotem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śliczny,bardzo śliczny złowiony tak mi się wydawało lewą ręką:D

My bujaliśmy się powyżej Was, Kroku znowu palnął mi fajna fotę i znowu 54cm :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film bajka. Zawsze jak jestem na OS to mnie korci żeby następnym razem przyjechać i nakręcić coś w tym stylu. Niestety zawsze kończy się na planach bo zamiast kręcić/robić zdjęcia wolę wędkować i korzystać z każdej chwili sprzędzonej na OS :) Czy odcinek specjalny w niższych fragmentach jest równie urokliwy co ten na początku "przy wiacie"? Zamiast do Szwecji planuję w tym roku tydzień w Zwierzyniu i powoli zbieram info nt OSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo przyjemny weekend jak i wieczór:D spędzony z Oktawianem.W sobotę ryby dobrze zaczęły brać po południu przerzuciliśmy dużooo ryb takich do 40 lekko z plusem.W niedziele Oktawian był sam też bardzo dobrze połowił mi nie udało się już mu towarzyszyć. A ja dziś złowiłem piegusa na ponad 54 cm , po szybkim zmierzeniu do wędki włożyłem go do podbieraka a ten skurczybyk wyskoczył-szkoda bo ryba była piękna i dzielnie walczyła...

Łowiliśmy na Os San.

Do następnego Oktawian !

Tu na fotce Oktawiana kamuflaż , chciał pozostać nie zauważony na wodzie i tak mu pozostało przez całą noc prawie....

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend złowiłem na OS San około 100 rybek od 30+ do 40+, no i jeden rodzynek 50cm :). W sobotę wędkowaliśmy razem z krokiem, który złowił przynajmniej dwa razy więcej ryb niż ja :cool:. W niedziele miałem ciężką głowę po wykwintnej kolacji, którą przygotował kroku. Szybko jednak doszedłem do siebie, bo pstrągi brały jak szalone i w końcu złowiłem 50-taka :D. Niestety w niedzielę nie zabrałem ze sobą aparatu, na fotce jeden z sobotnich kropków. Dzięki kroku za gościnę :beer: do zobaczenia niebawem :).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem w Łączkach też w niedziele , na muchę wyniki podobne trzy godziny 5 rybek nie wymiarowych. Zestawienie OS a ogólnodostępny to przepaść. Ryby wiedzą gdzie ich się nie bierze do wora:D

No właśnie... Gdyby tak wprowadzić chociaż na odcinku górskim Sanu zakaz zabierania ryb (i oczywiście odpowiednio to kontrolować) po kilku latach mielibyśmy OS na całym Sanie...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jeździć za nie całą dychę i nic nie łowić nie? Za darmo już było i jest jak jest. 80 zł za dzień to dużo i mało zależy jak na to spojrzeć, za granicą jest drożej dużo drożej 30-50€ za dzień nieraz i więcej. Do tego paliwo itd... Najlepiej by było gibnąć się bardzo daleko od tego zasranego kraju gdzie ludzie tylko biadolą jak to źle i nie dobrze jak to drogo... jak chu*owo, rzygać się chce. Najlepiej biadolić i nic nie robić. Nie stać mnie na homara nie gadam, że jest beee tylko zapierdalam może kiedyś będę mógł spróbować... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiutkie 1,5 godziny. Tyle było potrzebne, żeby znalazł się pierwszy killer pod moim postem :D

A zaraz zrobi nam się "Dlaczego Kroku wykupił licencję - Part II". Nie o to mi chodziło, więc jak ktoś jeszcze ma ochotę mnie zbluzgać - niech wali śmiało na PW, nie będziemy wątku zaśmiecać.;)

Ja się tylko zastanawiam, czy to właściwa kolejność, że najpierw będziemy dbać o ryby w rzece, a potem PZW przywali nam w nagrodę opłatę za możliwość wędkowania w niej?

Lepiej by jednak było wprowadzić "nołkila" na całej rzece i wszyscy byśmy mieli co łowić. Tylko to się nie zbilansuje...

Edytowane przez elel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.