Skocz do zawartości

Rzeka Strug


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na wspomnianym przez Ciebie odcinku, woda "trącona" i o dziwo niska. Według mnie nadająca się do łowienia. Jak do soboty nie będzie deszczu to warunki będą extra.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na wspomnianym przez Ciebie odcinku, woda "trącona" i o dziwo niska. Według mnie nadająca się do łowienia. Jak do soboty nie będzie deszczu to warunki będą extra.

dziękuje za info. Przy okazji jakieś miejsca ktoś może polecić, wcześniej wędkowałem na nizinnym odcinku, w tym sezonie pierwszy raz mam wykupione górskie i za bardzo nie wiem gdzie uderzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem dzisiaj połowić na górskim odcinku Strugu. Łowiłem 4h i przez ten czas miałem 2 wyjścia do woblera i jedno mocne branie na obrotówkę (kropek miał 41cm najwiekszy w tym sezonie z tej rzeki i oczywiście wrócił do wody). Zrobiłem kilka fotek z miejsc w których łowiłem. Na jednym z nich jest skłusowana sarna a reszta to fajne miejscówki .Poziom wody niski , lekko trącona , więc dobra do wędkowania . Pozdrawiam ! ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na nizinnym odcinku Strugu (Tyczyn) i jak zobaczyłem co oni zrobili z rzeczką to aż mną zatrzęsło. To co z nią zrobili to się po prostu w pale nie mieści, takich ludzi to powinni zamknąć. Zaliczyłem pierwszy kontakt z rybą, niestety tylko wzrokowy. Pod samym brzegiem mojego jiga zaatakował taki około wymiarowy pstrążek, niestety nie trafił w niego.Są ślady "wędkarstwa stacjonarnego". Trzeba będzie się przenieś trochę wyżej...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na nizinnym odcinku Strugu (Tyczyn) i jak zobaczyłem co oni zrobili z rzeczką to aż mną zatrzęsło. To co z nią zrobili to się po prostu w pale nie mieści, takich ludzi to powinni zamknąć. ...

Niestety straszliwie zdewastowali brzegi Strugu. Na rybkach jeszcze nie mialem okazji byc, ale lazilem po polach z psem i widzialem co sie nad Strugiem wyprawia. Taka degradacja zaczyna sie od mostu na ul Goscinnej i ciagnie sie w gore rzeki. Wycieli wszystkie drzewa zryli brzegi, wykladaja je kamieniami, ale robia to tak ze marne szanse zeby zejsc do wody, stromo strasznie. Obawiam sie, ze na tym odcinku juz nie powedkujemy.

Przykre to strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto o tym decyduje?! O tych wycinkach drzew i regulacji rzek!!!?nieudolny i bezmyślny rząd RP! Do czego to doprowadza, jak tak można! Czy oni myślą że jak uregulują brzegi i wytną drzewa to powstrzymają ewentualną powódź? Tak jak w moim artykule na moim blogu pisałem ktoś przy tym interesie dobrze zarobi a ustawy rządowe są przychylne takim modernizacjom rzek....:mad: K O S Z M A R !:eek: Panowie tak będzie dopóki coś nie zrobimy z tym...A nas Wędkarzy jest sporo! Tylko czy mamy jakieś szanse? Morze jest ktoś na naszym forum lub ma jakieś dojścia aby rozgłosić i ruszyć ten temat chodzi o nasze rzeki, Polskie rzeki...Wygląda na to że dzięki tej pieprzonej unii nic dobrego się nie dzieje tak mi się wydaje...A ci co mają dojścia do lewych interesów, gdzie kaska płynie jak zatruta rzeka i zalewa im kieszenie i truje umysły ,oni nie patrzą na środowisko tylko na to gdzie i jak zarobić szmal...

Przecież ryby mają wodę więc i żyć w niej będą......o co tym głupim wędkarzom chodzi!!!

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto o tym decyduje?! O tych wycinkach drzew i regulacji rzek!!!?nieudolny i bezmyślny rząd RP! Do czego to doprowadza, jak tak można! Czy oni myślą że jak uregulują brzegi i wytną drzewa to powstrzymają ewentualną powódź? Tak jak w moim artykule na moim blogu pisałem ktoś przy tym interesie dobrze zarobi a ustawy rządowe są przychylne takim modernizacjom rzek....:mad: K O S Z M A R !:eek: Panowie tak będzie dopóki coś nie zrobimy z tym...A nas Wędkarzy jest sporo! Tylko czy mamy jakieś szanse? Morze jest ktoś na naszym forum lub ma jakieś dojścia aby rozgłosić i ruszyć ten temat chodzi o nasze rzeki, Polskie rzeki...Wygląda na to że dzięki tej pieprzonej unii nic dobrego się nie dzieje tak mi się wydaje...A ci co mają dojścia do lewych interesów, gdzie kaska płynie jak zatruta rzeka i zalewa im kieszenie i truje umysły ,oni nie patrzą na środowisko tylko na to gdzie i jak zarobić szmal...

Przecież ryby mają wodę więc i żyć w niej będą......o co tym głupim wędkarzom chodzi!!!

Akurat unia to tu nie wiele ma do sprawy. Tak sie sklada ze mieszkalem pare lat na zachodzie i tam wedkowalem. To nie unia wydaje pozwolenia na budowe w obszarach zalewowych. Dopuki beda wydawane pozwolenia na budowe w poblizu rzek, na terenach zalewowych doputy jakis urzedasek bedzie za to kasiore bral. A beda wydawane pozwolenia bo przeciez tak fajnie mieszkac nad dziko plynaca rzeka. Tyle ze do pierwszego podtopienia, potem lamet, ze zalalo. Jeszcze troche i bedziemy sobie mogli polowic tylko w basenach przecipozarowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj rano Strug. Trzy godziny spędzone nad wodą i tylko jeden ładny pstrąg, na oko miał z 40cm, który i tak się przy brzegu. Jak się później okazało, pękło jedno ramię kotwiczki przy Dorado Invader.:mad::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeka ta może sprawiać takie wrażenie, ale prstrągi tam są na pewno. Miałem dziś piękne spotkanie z jednym z nich. Wychodził do mojego woblera cztery razy. Dwa wyjścia były ledwo widoczne, ale kolejne dwa to było coś pięnego. Widziałem jak odprowadzał woblera, oraz jak w niego uderzył. Niestety nie zaciąłem go. Za kilka minut sytuacja się powtórzyła, ale cwaniak był lepszy. Podczas kolejnego rzuty złapałem zawad i na dzisiaj to było tyle.

Na pewno nie było to moje ostatnie spotkanie z tym kropkiem....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam jechać na Strug, a raczej powinien nazywać się SRUG to wolę jechać 100km nad San, albo w drugą stronę na Roztocze. Takiego syfu jak na Strugu, Gwoźnicy, Wielopólce i jeszcze paru innych to chyba nigdzie nie ma, no może jeszcze na podhalu. Gdzie tu przyjemność z wędkarstwa i kontaktu z przyrodą, jak wszędzie wysypisko śmieci. A PZW Rzeszów ma wszystko w d...e, a miła pani w okręgu się dziwi, że coraz więcej osób przestaje płacić składki w rzeszowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz wcześniej, zaściankowa(wiejska) chołota wygarnia spod siebie własne gó..no i sru do wody, temu spoleczeństwu(pewnej większości) brak elementarnych zasad poszanowania i dbania o środowisko naturalne któremu zawdzięcza się możliwość przeżycia, dopóki nie wdroży się surowego karania to nie bedzie porządku, tylko świadomośc poniesienia dotkliwej kary powstrzyma wiekszość brudasów i trucicieli pięknego środowiska naturalnego przed takim postępowaniem.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.