Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,byłem dzisiaj na Lipiu rybka brała tak sobie,kilka karpików jakiś karaś ale Disco Polo,grill,pistacje i inne atrakcje typu striptease,wiocha i odpust to dzieki,śmieci syf,kiła mogila nazbierałem dwie DUŻE TORBY śmieci po pseudo wędkarzach(worki po zanęcie,robakach itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,byłem dzisiaj na Lipiu rybka brała tak sobie,kilka karpików jakiś karaś ale Disco Polo,grill,pistacje i inne atrakcje typu striptease,wiocha i odpust to dzieki,śmieci syf,kiła mogila nazbierałem dwie DUŻE TORBY śmieci po pseudo wędkarzach(worki po zanęcie,robakach itd.)

Ja byłem na Porebach Wojsławskich było podobnie RMF FM grał, gozej z rybkami atrakcje byly tesz striptease byl tylko wykonaniu brzydszej czesci ludzkosci,smiecie tesz sie pokazuja ZGROZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przekazać tutaj informacje od mojego znajomego, który nie jest zalogowany na tym portalu a był wczoraj na Lipiu.

Potwierdza on, iż każde miejsce nadające się do zarzucenia wędek było obstawione "niedzielnymi" nomen-omen wędkarzami. O grillu, kiełbaskach i generalnie imprezowym nastroju niewiele opowiadał, za to pokazał mi zdjęcie szczupaka na 98 cm (!). Oto krótka relacja z połowu (z pierwszej ręki, gdyż ten znajomy podbierał rybę): miejscem połowu była kwadratowa zatoczka tuż przy spuście wody ze zbiornika. Łowcą był młody człowiek, który po skończonym połowie na grunt postanowił porzucać przed odjazdem. Przynętą była duża błystka wahadłowa a szczupak zahaczony był jedynie jednym grotem. Jak już pisałem, mierzył 98 cm i jego szacunkowa waga to ok. 10 kg. Na zdjeciu, które mi pokazał znajomy ryba siępięknie prezentuje, dość krótki łeb i mocno umięśnione, rzekłbym wygrzbiecone, cielsko. Cud!

Szkoda, że już tam nie pływa:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja nie wiem. Na Lipiu łowi tyle ludzi, że ciężko mi uwierzyć, że ktoś nie zareagował na zabieranie suma w okresie ochronnym. Przecież wystarczy trochę chęci a ryba na pewno nie zostałaby zabrana. Dlatego się pytam jaki był jej dalszy los?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.