Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

kolego marcinie tu chyba nie chodzi o termin tylko o stan wody w rzece, wiekszosc chyba woli wedkowac na rzece, no ale to chyba bedzie niemozliwe;/

ja bym proponowal moim skromnym zdaniem zrobic jeszcze te zabody na zbiorniku ( moze byc i otależ ) ale wlasnie w najblizsza niedziele tak jak ustalilismy termin poprzednio.

wydaje mi sie ze droga telefoniczna i tym forum szybko to ustalimy i karzdy zainteresowany zawodami bedzie mial dostateczne info i bedzie mogl wyrazic swoje zdanie czy chce zawody na zbiorniku 06.06 czy tez nie.

ja jak juz wczesniej wspomnialem ze jestem w klubie nowy wiec nie mam zadnego kontaktu :/ ale nam nadzieje ze pozostali sie szybko zgraja i rzuca ostatnie slowo na forum czy stronke ...?

ja jestem za zawodami 06.06 (niedziela i podobno ma byc ladna pogoda) gdzie to mi wszystko jedno ale proponuuje OTAŁĘŻ

ps.

mam nadziej ze pogoda nam nie przeszkodzi i sie szybko zorganizujemy i powedkujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby wziąść udział w zawodach GP trzeba coś zrobić wcześniej? Czy wystarczy się pojawić. Chętnie bym wziął udział, przynajmniej raz, dla spróbowania :D

Nic nie musisz robić. Wystarczy przyjechać. Zapłacisz na miejscu za start i łowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz robić. Wystarczy przyjechać. Zapłacisz na miejscu za start i łowisz.

No jak wstanę to przybędę bo w sobotę robię zdjęcia na weselu więc pewnie snu za dużo nie uświadczę. Jaka kwota jest potrzebna? 20zł? No i gdzie w końcu są zawody? Bo pewnie nie na Wisłoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest info koledzy.

Babica Kolonia, 20.06.2010 - zmiana terminu

Pogoda jaka jest każdy widzi. W związku z tym proszę brać pod uwagę możliwość odwołania zawodów. Na razie docierają do mnie głosy, że mogą się nie odbyć.

STAŁO SIĘ.

PROPONOWANY NASTĘPNY TERMIN TO 20.06. w przypadku gdyby sytuacja na rzekach się nie ustabilizowała proponuje Ożannę. Jeśli macie pomysł na inne łowisko zastępcze to proszę o kontakt.

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/32510/60/zawody_spinnigowego_grand_prix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tej chwili pogoda jest ok ,co do wody na Wisłoku w okolicy Strzyżowa to jest klarowna,niestety nie wiem jak dopływy- Stobnica (bywało,że potrafiła mocno brudzić )i niżej.Wczoraj jak byłem była podwyższona o jakieś 50cm i trochę "kopnięta" -do łowienia.Wieczorem i w nocy trochę popadało,przy większych /bardziej intensywnych opadach małe rzeczki szybko się brudzą ale taki deszczyk raczej nie powinien źle wpłynąć na wodę.Do zawodów jeszcze trochę czasu więc pewnie organizatorzy dadzą jakieś info bliżej terminub

Edytowane przez beret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/33234/60/spinningowe_gp_2010__zawody INFORMACJE O ZAWODACH W BABICY.Byliśmy dziś z Sixą i Krystianem na zwiadach w miejscu zawodów Niedzielnych.Wisłok brudny,praktycznie zero brań za to masa komarów i śmieci:mad:Miejmy nadzieje że się do Niedzieli coś poprawi z tą płynącą kawą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Zobaczymy jak sie pogoda ułozy. Z tego co wiem zapowiadają niewesoło:

"(17.06/06:05) - Sytuacja atmosferyczna nad Europą znów zaczęła się komplikować, ponieważ prognozujemy powstanie kolejnego bardzo bogatego w wodę układu niskiego ciśnienia. Będzie się on przemieszczać, podobnie jak jego poprzednicy, z południa w kierunku centrum kontynentu. Wydarzenia przebiegają dynamicznie, dlatego niezwykle trudno jest szczegółowo przewidzieć, gdzie niż może przynieść największe opady. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że zahaczy o wschodnie i południowo-wschodnie regiony Polski. Intensywne opady o charakterze ciągłym, zgodnie z naszym wczorajszym artykułem, rozpoczną się tam w nocy z soboty na niedzielę (19/20.06) i nasilą się w niedzielę (20.06) w ciągu dnia. Następnie mogą przejściowo słabnąć, ale z krótkimi przerwami utrzymają się nawet do połowy przyszłego tygodnia. Przez ten czas spaść może średnio 60-100 litrów deszczu na metr kwadratowy ziemi, a lokalnie na Podkarpaciu ponad 120 litrów, zwłaszcza przy udziale burz. ...." źródło: . www.twojapogoda.pl

*

Chciałbym znać Waszą opinię co do ewentualnej zmiany miejsca zawodów, lub nawet terminu. Następne zawody to Mistrzstwa Klubu i Okręgu 25.07. lub 1.08. Byłaby to przerwa wakacyjna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie proponował bym zmianę miejsca

może coś miedzy Rzeszowem a Leżajskiem (moze stawy w kolbuszowej, podobno jakies sa) albo czarną

chodzi o to ze jesli popada to rzeka znów będzie nie do wędkowania a dodatkowo kolega marcin pisal ze byli na "zwiadach" i jeszcze jest kawa smieci i KOMARY ;/ i co najważniejsze nie ma brań

może faktycznie zróbmy zawody na jakimś zbiorniku będzie to wtedy najpewniejsze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w okolicach Strzyżowa woda od wtorku ok 15cm w dół i trochę czystsza.Marcin pisze,że jak byli to była brudna -kawa.Jest to możliwe niestety nie mam tego jak tam sprawdzić.Małe pytanie.Woda była porównywalna z tą co na pierwszym tegorocznym GP czy bardziej "kopnięta" ?

Co do śmieci na brzegach to owszem jest trochę,niestety woda przyniosła ale i woda ta położyła krzaczory czy trawska i chodzi się w miarę ok.

Niby coś deszczyku zapowiadają ale nie ma chyba co panikować :rolleyes:.

Edytowane przez beret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po zawodach na rzece puscili z zapory wodę , tak ze Wisłok odpada :mad: troche pózno pisze pewnie nikt tego nie przeczyta ku.... z tymi deszczami a woda była luks do łowienia, szybka decyzja może czarna sędziszowska

Edytowane przez dred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jest paranoja(użyłem lekkiego słowa) http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/34069/60/spinningowe_mistrzostwa_klubu_i_okregu

Chce znać opinie chłopaków co startują w GP, bo z tego co się orientuje, byli za tym żeby tam nie robić zawodów, a tu taki numer, Ja nie wiem ten Okreg Rzeszowski to robi sobie co im sie żywnie podoba, nie dziwie sie że ludzi idą do Krosna, Przemyśla itd.

MO w muchowych jeszcze większe nieporozumienie :mad:Nie maja wody żeby zrobić zawody to robią na Sanie i Myczkowcach poczytajcie sobie ile wypożyczenie łódki :eek:

od zawodnika na 3 h a zawodników jest 2 na łódce :(. Szkoda mi słów ale pożegnam ten okręg od nowego roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i po zawodach. Pierwsza tura na Porębach Rzochowskich, porażka. Na 22 startujących padła jedna rybka, którą złowił @Dred. Jeżeli ktoś wybiera się tam na ryby to: NIE JEDŹ TAM!!! Druga tura na Rzemieniu zdecydowanie bardziej udana, chodź łowiliśmy już w upale. Padło kilkadziesiąt okoni i cztery szczupaki. Zawody wygrał Dred bo jako jedyny złowił ryby w dwóch turach. Wielkie podziękowania dla sędziów z Mielca, jedzenia jakie nam przygotowali w życiu bym się nie spodziewał. Same rarytasy (zna ktoś przepis jak zrobić takie ziemniaki) W drugiej turze zaliczyłem wymiarowego szczupaka co dało mi 4 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, możecie podesłać jakiś link do informacji o MO muchowych - bo szukam, szukam i nic znaleźć nie mogę.... zaćmienie chyba jakieś.

A chciałem porównać - jak to robi mój stary okręg w porwónaniu z moim obecnym - krośnieńskim.

Z góry dziękuje za link.

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie i tym razem Poręby nie obdarzyły rybami :/,zresztą mnie Rzemień również :cool:.Ale co tam,atmosfera była super,mistrza okręgu mamy- jeszcze raz graty Dredzik ,przygotowanie ze strony kolegów z Mielca było na bardzo wysokim poziomie za co wielkie dzięki ;).

Mam dwie fotki więc je wkleję:

-na pierwszej nowy mistrz okręgu (Paweł Zając Koło "KLEŃ" Strzyżów) odbierający nagrodę

-na drugiej całe podium

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

następne zawody Wisła (?) 29.08.2010. Macie propozycję miejsca. Okolice Otałęży?

Chcę przygotować ogłoszenia i info na stronę Klubu.

PS: gratuluję zwycięzcy.

Jeśli chcesz jechać na Mistrostwa Polski kontaktuj się z Łukaszem Dziedzicem z Biura Okręgu. Trzeba załatwić kilka spraw formalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Komunikat:

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/35371/60/spinningowe_gp_klubu_i_okregu__kolejne_zawody__ogloszenie

*

*

Proponuję Wam spotkanie sie przy drodze na Otałęż (żwirownię), wtedy podejmiecie decyzję o miejscu zawodów. Na razie nie mam jeszcze potwierdzenia od A. Kowalika, że Tarnów się zgodził. Informację potwierdzę jak tylko będzie decyzja.

W razie czego zawody na Otałęży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.