Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Łukaszu,będziemy z Sixą na pewno jechać przez Mielec na Otałęż więc niema problema żeby cie po drodze zgarnąć;)pisz na gg jak co;8517190

Super. Odezwę się wieczorkiem na gg.

Będzie ciężko ze wstaniem bo do 1wszej jestem na weselu. No ale postaram się bo wyjazd na zawody chodzi już za mną od dłuższego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zbytnio czym. Strasznie mocny wiatr, brudna woda i szalejąca pogoda skutecznie utrudniały łowienie, a i rybki nie chciały współpracować tak jak oczekiwaliśmy. Ja złowiłem kleniusza niewymiarowego i dwa okonie 21cm. Marcin wyciągnął klenia z Notre Dame ok 35cm a Siksa też kleniusza tylko odrobinke mniejszego. Wygrał jakiś chłopacyna który w 2h zaliczył komplet kleni :D Zostawiliśmy też w wodzie w pizdu sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na ten moment woda jest wyższa jakieś 70cm od stanu letniego. Opada, więc spokojnie można czekać na niedziele.

od stanu letniego a wlasciwie ostatniego to jest podniesiona o jakies 90 cm :) ale tutaj nie bedziemy sie sprzeczac o te kilka cm ;) jesli bedzie pogoda przez najblizsze dni to mysle ze w niedziele spokojnie połowicie ;) i czekam na wiadomości jak tam rybki współpracują na odcinku Wisłoka w Dąbrówkach. Łowie czasami w tamtych okolicach ale w tym sezonie bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

i jak tam woda na wisłoku ? nie jest zbyt wysoka? tak właśnie rozmyślam czy zawody będą na rzece czy na czarnej (chyba czarna miała być łowiskiem zastępczym - co nie ?)

jeśli ktoś coś wie to dajcie znać, bo w niedziele rano jechać z lańcuta do czarnej sędziszowskiej to jest trochę km.

dzięki z góry

ps

ja osobiście byłbym za czarną bo nie jestem przekonany co do niedzielnego stanu wody (a po 2 o kulach to chyba nie dam rady przedzierać się po krzakach nad rzeka;/ no ale zdecydujcie panowie) (ale zdecydujcie z werwą aby nie było jak ostatnio na wisloku (zawody w Babicy ) choć tam w poprzedzającą sobotę po H 23 dred dal znać ze się nie da tam łowić (no ale to już było po ptakach;/ )

no w tym roku rzeki chyba nas nie lubią ;// he, ale i tak jest ok

pozdrawiam ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zróbcie w najbliższych zwiad na Dąbrówkach. Da się łowić w niedzielę?

Każdy widzi jaka pogoda a i Wisłok syfiasty.Do Niedzieli nie poprawi się.STASZKU DAWAJ NAMIARY GDZIE ROBIMY TE ZAWODY ŻEBY KILOMETRÓW NIE ROBIĆ NA DARMO TAK JAK BYŁO TO W DĄBRÓWKACH A WYLĄDOWALIŚMY NA GRODZISKU.ZOSTAJE CZARNA S.CZY JAKIEŚ INNE PROPOZYCJE?STASZEK CZAS UCIEEEKAAA;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.