Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj R. Górski dostarczył mi wyniki zawodów. Postaram mu się dostarczyć podsumowania.

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/37207/60/wyniki_gp

Proponuje na następne zawody (31.10.2010) Dębno, ujście Wisłoka do Sanu. Gdyby woda nie dopisała to "Floryda" w Leżajsku. Chyba, że będzie już mróz siarczysty... Wtedy sprawa się rozstrzygnie już w Przecławiu. Powodzenia.

Edytowane przez Andre
błąd w dacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSW nie zachwyciło :D Ja z siksą zeszliśmy bez wymiarowych kleni. Marcin ciapnął jednego 25 i pół. Największy klenik miał 43cm. Wygrał Tomasz Nowak. No i ogólnie było bardzo śmiesznie - polecam każdemu spinningiście z naszego forum dołączyć do zabawy. Można się sprawdzić w naprawdę trudnych warunkach tak jak np wczoraj na Wisłoce.

Zdjęcia:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pzw.org.pl/1320/

Są już relacje z zawodów na stonie Klubu - zapraszam.

*

Zrobiłem symulację punktacji "15"- za pierwsze miejsce - nie zmieniło to nic, oraz symualcji "7" punktów za 1-sze miejsce - to zmieniło kolejność. Będę miał więcej czasu to spróbuję przeanalizować zalety i wady takich systemów punktacji.

wprowadzając "30" punktową liczyłem na frekwecję w zawopdach w granicach 30-35 osób i więcej. Okazuje się, że teraz uczestniczy w nich około 15-20 maksimum.

Wydaje mi się, że pomyłs Romka Górskiego 15 pkt. za 1-sze miejsce, 12 za drugie, 10 za trzecie, 9 za czwarte itd. Mógłby coś poprawić. Punktowanych byłoby 12 miejsc.

Fajnie byłoby premiować złowione ryby np. 2 punktami - i 1 punktem udział w zawodach. Zawsze to "psychologiczny" punkt zaczepienia.

Analiza zawopdów i punktowancyh miesc.

zawody xxxx ilość punktowanych miejsc xxxxx ilość zawodników

1 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 9 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 24

2 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 4 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 18

3 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 8 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 18

4 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 11 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 20

5 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 10 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 14

6 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 7 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 9

7 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 7 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 9

8 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 11 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 14

* (jak tu tabulator wstawić?)

Co prawda jak wynika z powyższej analizy średnia punktowanych miejsc była 8,5. wskazywałoby to na system "7" punktowy i np. z premia za 1-sze miejsce 10 punktów.

Mam nadzieję, że przez zime dopracujemy się najlepszego systemu.

Edytowane przez Stanisław Mączka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na stronie WKSU przeczytałem niepokojący trochę artykuł:eek: Przyznaje że przegapiłem pierwsze zebranie ale po przeczytaniu tej informacji namawiam wszystkich klubowiczów do przybycia(podobno tam nie biją:D) 29.12.2010 na Akacjową bo inaczej może być w następnym roku dupa a nie sekcja spiningowa:p .Wiem że kilka osób z WKSU przegląda to forum.Staszku może ty byłeś na tym spotkaniu ostatnim i wiesz dokładnie co było?daj namiary jak byś coś wiedział. LINK; http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/38720/60/ponowne_zebranie_klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety nie byłem.

Ale jest kicha. Okazało się, ze przy przekazaniu dokumentów zawodów i kasy poprzedni prowadzący finanse z zawodów nie powiedział, że w "puli" są pieniądze ze składek członkowskich z pierwszych zawodów. Dotyczy to: Kierepki, Płoszaja, Sikory, Siwca i Maczugi. Czyli w puli przekazanych pieniędzy było dodatkowe 250 złoty, które zostały wydane - pamiętacie na ostatnich zawodach.

Tym sposobem - 5 osób nie jest de facto klubowiczami. A ponadto Okręg się doliczył tylko dwóch osób, które mają składki. Ja swój druczek przelewu noszę w papierach wędkarskich, Kol. Flak też - czy tylko nas dwóch jest w Klubie ? Nie wierzę.

Warunkowo zgodziłem się na początku roku, że będę coś "działał" o ile znajdą się chętni do prowadzenia rozliczeń zawodów, dot. dobrowolnych składek na posiłki i nagrody. Ja obiecałem prowadzić stronę - z czego się wywiązywałem jak mogłem.

Osoba taka miała po każdych zawodach pojawiąć się w okręgu zostawić dokumenty zawodów i rozliczyć się ew. z kasy. Na pierwszych zawodach umówiliśmy się że składka to nie wpisowe tylko dobrowolne pokrycie kosztów posiłku i ew. nagród. Więc rozliczenie kasy mogło i powinno dotyczyć wpisowego.

Zarzut - w gronie wymienionych kadrowiczów Klubu w spinningu nie ma nikogo kto ma opłaconą składkę.... wniosek na zebranie należy przynieść dowód wpłaty.

Jak wiecie wszystkie dokumenty zawodów, zeskanowane czy w formie plików są na stronie klubu. Z Okręgiem - czytaj Komisją Rewizyjną ciężko się rozmawia na ten temat. Chcą mieć wszystko na papierze. Nasz błąd - dokumenty zostały rozliczone zaraz po ostatnich zawodach i powinny trafić do Okręgu. Ja do tej pory mam papiery z ostatnich zawodów, po które miał do mnie przyjechać Kol. Górski (ma resztę dokumentów) - nie musiał ich wieźć do Rzeszowa. Jest członkiem zarządu koła, mógł je podać przez skarbnika lub Prezesa. Ale pewnie o tym nie wiedział. Komisja Rewizyjna nie upominała się o to w ciągu roku.

Więc mamy kolejny zarzut - brak dokumentów i rozliczeń zawodów.

Pliki z zawodów są tu:

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/37539/60/wyniki_spinningowego_gp_2010

W kolejny poście mój pomysł na ciąg dalszy. Bo znowu mi wszystko zniknie jak za długo będę pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co teraz robić:

1. Ja rezygnuję z funkcji przewodniczącego Klubu. Przez to, że nie byłem asertywny i zgodziłem się na kontynuowanie tej funkcji są same kłopoty. "Stachu się zgodził", więc jakoś to będzie. Widać, że nie będzie. sekcyjnym powinna być osoba, ktora ma czas na takie wyjazdy.

2. Nowy sekcyjny powiniem spróbować wynegocjować z Okręgiem rozliczenie przez konto internetowe - więc powinien posiadać takowe. Okręg też ma, więć obędzie się bez wyjazdów - i była taka propozycja ze strony Okręgu. Byłoby to duże udogodnienie.

3. Koniecznie musi być szkolenie dot. przepisów organizowania zawodów. Jasno też trzebna ustalić w jakiej formule będą rozgrywane.

4. Składki Klubowe należy opłacać za pośrednictwem banku lub poczty. Żadnych składek na zawodach.

5. Z każdych zawodów powinna być relacja na stronie Klubu (oficjalna z dokumentacją) i i "tutaj, na forum" (mniej oficjalna).

ALBO:

zamykamy rozdział pt. WKS sekcja spinningowa i jak nam się zechce zawodów, to sobie je zrobimy w formule dowolnej, towarzyskiej np. pod sztandarem niniejszego forum. Z uzyskaniem zgody na ich organizację nie będzie problemu. Pewnie i Okręg zwolni z opłaty jak się dobrze pismo uzasadni.

Powiedzmy, że grupa inicjatywna przy każdym kole, w których jesteśmy zrobi zawody o otwarty spinningowy puchar Koła "xyz" i będzie OK, nie tzreba opłat (będą w kalendarzu zawodów koła).

Jestem przeziębiony i nie chce mi się jutro jechać do Rzeszowa. Wybieram się na wypasionego Sylwestra i chciałbym się troszkę podkurować do piątku. Wyjazd prosto z pracy, poniewieranie się do Rzeszowa i z powrotem wcale mi się nie uśmiecha. Wybaczcie moją szczerość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze zebranie odbyło się już w liczniejszym gronie ale i tak niezadowalającym(sekcja spiningowa)Było nas aż 6 lub 7 osób:D.Niestety zabrakło Leszka F.który ma rozliczenia itp. papiery.W zasadzie to o sekcji spiningowej było najmniej rozmowy z powodu braku papierów ale wszystko wskazuje na to że będziemy dalej działać(chyba że się Staszek rozmyśli z funkcji sekcyjnego:rolleyes: .Najważniejsze sprawy to;1.Opłata za wstąpienie(nowi)do klubu WKS i składkę opłacić trzeba do 01.4.2011 i TYLKO POTWIERDZENIA NA DRUKACH POCZTOWYCH LUB BANKOWYCH BĘDĄ UZNAWANE,NIE MA WPŁACANIA KASY NA ZAWODACH(druki opłat WKSU trzeba skserować i mieć na zawodach,sekcyjny pozbiera i przekazuje do Okręgu).2.Sekcyjni,rewizorzy i prezes będą się spotykać co miesiąc i składać raporty i rozliczenia z każdych zawodów,jest to dobry pomysł bo pozwoli uniknąć na koniec roku nieporozumień jakie miały miejsce w naszej sekcji na koniec roku.Będzie także możliwość przesyłania mailem Staszku;)3.Po zebraniu w naszej sekcji ustaliliśmy że się spotkamy i porozmawiamy o miejscach zawodów,wysokości wpisowego na zawody itp.Więcej nie będe się rozpisywał bo na stronie WKSU na pewno opiszą wszystko dokładnie:)PS. Staszku pogadaj z Arkiem K. On dał pomysł by się spotkać w Leżajsku i obgadać plany na Nowy Rok, jak ustalicie jakąś date to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ulga. Za spotkaniem w Leżajsku jestem obiema rękami (nie przyszła góra do mahometa, przyszedł mahomet do góry...). Zrobię kalendarz (szablon) taki jak co roku. wrzuce go na stronę WKS i wtedy byśmy się spotkali. Myślę, ze nie musi to być bardzo szybko? Można połączyć z jakimś otwarciem sezonu np. na Trzebośnicy?

*

Nie wiem co się dzieje z L. Flakiem. Jak bedzie dostępny to dokumenty z zawodów podamy przez Skarbnika, teraz będzie jeździł po znaczki co chwilę.

*

Co do opłat składek - cieszę że tylko przelewy - proponowałbym pokserować dowody wpłaty (lub nawet skan, czy zdjęcie komórką, aparatem i wysłać do Okręgu) - lub do mnie byłoby nawet lepiej. Byłoby to potwierdzernie za rok 2010 i sprawdzenie czy zadziała na rok następny.

*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.