Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy o tym samym miętusie piszę , ale będąc na zakończenie sezonu żeglarskiego na Solinie około 1 miesiąc temu.... .Zacumowaliśmy łajbę w jednym miejscu, gdzie spotkaliśmy "sąsiada" z kei. Widząc na naszej łodce wędki, podszedł i pokazał mi zdjęcie, które zrobił rybie złowionej przez wędkarza kilka godzin(?) wcześniej. On nie wiedział co to za ryba...ja wiedziałem...To był bardzo duży miętus:eek: Byłem w szoku!!!Łowca tej ryby już odpłynął, dlatego nie mogłem zobaczyć "miętka" na żywo. Tyle faktów... .Ale pogoda była wtedy piękna!!!,a wędkowanie było wtedy na odległym miejscu:D.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość:)

Mam trochę zdjęć wykonanych na Solinie przez te dwa sezony:

Szczupak złapany rok temu w listopadzie, boleń miesiąc temu. Wypady zawsze z przyjacielem:beer: i niezawodnym pontonem;]

Ostatnie zdjęcie z innej beczki, Bułgaria ale i tam udało nam się ,,coś'' złowić:cool:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypuszczamy , nie żremy!

Nie mam zamiaru dyskutować, ale nie lubię jak coś jest tylko czarne albo tylko białe. Żremy, nie żremy oto jest pytanie.

Jeśli na 50 złowionych wymiarowych sandaczy i szczupaków w sezonie wezmę do domu 2 lub 3 bo miał być grill na działce na drugi dzień to czy jestem z tych wypuszczających czy żrących? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru dyskutować, ale nie lubię jak coś jest tylko czarne albo tylko białe. Żremy, nie żremy oto jest pytanie.

Jeśli na 50 złowionych wymiarowych sandaczy i szczupaków w sezonie wezmę do domu 2 lub 3 bo miał być grill na działce na drugi dzień to czy jestem z tych wypuszczających czy żrących? ;-)

Kolego chodzi o to że możesz sobie zabierać tyle ryb ile chcesz, pod warunkiem że zastosujesz się do 3 punktów...wymiar, okres ochronny i limit dobowy, ale jeśli chcesz już zabrać rybkę to najpierw zrób jej zdjęcie, a później zrób jak uważasz. Tak po za tym, to "coś" z Bułgarii to nawet ciekawe jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,,coś'' z Bułgarii jak nam później powiedziano, okazało się trującą rybką:]

A co do kolegów urażonych za bolenia, chciałem go zabrać , nigdy nie jadłem takiej ryby, nie wiem po co ta spinka.

W załączniku sum który mój dziadek upolował na Solinie.

@Radzik, odsyłam do regulaminu publikowania zdjęć - link.

Ta fotka nadaje się do czołówki filmu "Oblicza Śmierci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @,Radzik Szarek zapraszam do lektury "Zasad zamieszczania zdjęć w serwisie" http://www.fishing.org.pl/f6/zasada-publikowania-zdjec-i-filmow-w-serwisie-362/

..."1. publikujemy zdjęcia wyłącznie ryb żywych, wymiarowych w dobrej kondycji, nie zakrwawionych, czystych, nie oblepionych błotem, wykonane w w miejscu złowienia.

Spinki to nic innego jak III zasada dynamiki Newtona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.