Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas kolejnego weekendu pod żaglami wygospodarowałem kilka chwil na wędkowanie. Cudów nie było, no chyba, że za taki można uznać kontrolę PSR:eek:. Poza tym złowiłem masę okoni, trafił się także ślicznie" upłetfiony Sandokan":D.

Co to pustynia za Tobą:D nieźle poleciała woda:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie jak z braniami na solinie dzieje sie cos bo zamierzam jechac na weekend do olchowca na mala zasiadke .dzieki za info

Kolego nie ma sensu byłem wczoraj ,woda leci w dół rybki słabo żerują.

Rozmawiałem z wędkarzami co siedzieli przes ostatnie dwa dni tylko jeden leszczyk.Drapieżnik bardzo słabo żeruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolego uklejka cię interesuje to jedź. Jeździłem przez 5 dni na zalew o różnych porach dnia. Oczywiście wynik jak przystało na Soline 3 szczupaki w tym jeden wymiarowy i może z 10 leszczyków. Koledzy siedzieli przez 3 dni i jeden niewymiarowy sandacz inni wędkarze to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam nadzieje ze cos sie ruszy bo mam wyjazd zaplanowany na weekend , a jak dokladnie stan wody w Olchowcu?

Kolego odpuść sobie Olchowiec, przez wakacje był tak obstawiony, że massacra:mad::mad::mad: i wyłowione jest dosłownie wszystko:eek: no chyba, że będziesz się bawił z drobnicą ale i to nie jest pewne...ciężko wskazać jakieś dobre miejscówki przy takim poziomie wody..miejscowi na pewno takie mają i czeszą co idzie:mad: a później wszystko na suma oczywiście:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się rozpakowałem po weekendowym wypadzie.

Ogólnie było OK połowiliśmy głównie sandacze od 45-55 cm.

W oddali było słychać kolegę Roberta i regularne "kwokanie":D

Wędkarzy pełno, nocą łuna jak na 1 listopada.

Woda za bardzo czytelna jak tak dalej pójdzie to będzie rzeźnia, niech jeszcze wpuszczą szczupaki po wymiar i będzie jak rok temu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpoczywam troszkę od muszki - na chwilkę...czas na kręcenie ,przemyślenia ,nowe taktyki itp.

Wybraliśmy się dziś z kolegą Grzesiek88 (ten to wyciągnie okonia z kałuży) na wielkie bajoro Solińskie.Na wodzie meldujemy się kilka minut po 6 rano .Pełen wypas ,echosonda i inne cuda techniki np.:beer: , na naszym statku 6 wędek 2xATC,Lamiglas,Phoenix komar-super patyk pięknie wcina ryby,Batson i fajniutki kongerek.

Rano rybki fajnie brały -oczywiście nie mi.Brały nie duże okonie ale do ...naciągane 30 cm, małe sandaczyki i kilka szczupaczków,jeden taki ponad miarę zrobił świecę i ściął Grześkowi gumę .

Reasumując nie było tragicznie , ja tam też coś złowiłem ,ryby brało bardzo ostrożnie.Normalne wędkowanie uniemożliwiał straszny wiatr.Mimo to wypad super i bardzo miło spędzony czas nad wodą,mam nadzieję że jeszcze uda się wyskoczyć w tym tyg.

Parę foto.

- - - Updated - - -

Edit ...żeby nie było ,że wujek kroku nie złowił ryby :beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad za sandaczem zaliczony,niestety zanderki dzisiaj słabo żerowały. Jeden pstryk sandaczowy i to wszystko ale za to okonki brały jeden nawet 39cm musiałem go położyć obok wędki aby go ładnie zaprezentować .

Bo naprawdę ładny pasiak.Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.