Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim po raz pierwszy i mam nadzieje nie ostatni ;)

Mam 22 lata i wędkuje można powiedzieć od zawsze.

Ulubiona metoda łowienia grunt na karpie "karpiowe zasiadki" ten temat mnie wciągnął i coraz bardziej wciąga ;)

Oczywiście spinning i inne metody nie sa mi obce, no ale jaki pisałem wyżej zasiadki karpiowe to, to co lubie najbardziej ;) Jestem z okolic Sanoka dokładniej Zarszyn, blisko do zalewu na Sieniawie {ale niestety malo tam lowilem ale to sie zmieni ) no i oczywiście blisko komercyjnego Łowiska w Besku { tu akurat wiele dni i nocy przesiadywałem z dobrymi wynikami , no ale to prywatny staw wiec o rybe łatwiej ) Pozdrawiam wszystkich no i połamania kija ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników PSW, mam na imię Irek i odkąd sięgam pamięcią to jestem zarażony pasją jaką jest wędkarstwo. Przeważnie poławiam rybki metodą odległościową i feederem ale próbuję swoich sił teraz w karpiarstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Bywalców i gości Podkarpackiego Forum Wędkarskiego. Warszawiak - PZW Warszawa - Wisła - opaski, płycizny, łachy - Bug - Narew. Spinning, czasem grunt. Średnio zaawansowany. Lubię łowić sam. Wyjąłem kilka Rap, okoni, czasem szczuka. Chce złapać suma i po to tu jestem. Ulubiona ryba Karaś Złoty. Nie wiem wszystkiego i nie aspiruję do roli eksperta. Dziękuję za wiedzę którą się dzielicie, pozdrawiam Warszawiak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkarstwo to moje hobby tak jak Wasze. Na początku moje zainteresowania oscylowały wokół spławika. Obecnie moja ulubiona metoda wg. stopnia zainteresowania: spinning, karpiówka, match, i zaczynam dopiero przygodę z fedeer. Należę do tych którzy przestrzegają RW (Regulaminu wędkarskiego), okresy i wymiary ochronne i czasem biorę jakąś rybkę aby posmakować. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy Fair play-Fish. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkującym wędkarzem aczkolwiek jakieś tam doświadczenia z połową są. trafiały sie i karpie i szczupaki także aż tak źle ze mną nie jest :)

Ostatnio zacząłem bawić się spinningiem bez większych sukcesów (na razie). a tak to gruncik.

Liczę na waszą skromną pomoc co do technik połowów :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Swoją przygodę z wędkarstwem rozpocząłem dość późno,bo w wieku 27 lat :),ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :P a dokładniej 25.04.2014 więc jestem świeżak. Obecnie łowię na grunt,później spinning. Mam dość ubogi inwentarz feederka Mikado, ale z czasem myślę że przybędzie trochę ekwipunku.

pozdrawiam brać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mieszkam w Rzeszowie. Po dość długiej przerwie wracam do wędkarstwa, a dokładnie do Spinningu który był zawsze moją pasją. Nastawiam się głównie na Okonia i Klenia. Boczny trok, Drop Shot, a przede wszystkim Smużakomania to dziedziny w których chciałbym się specjalizować. Wędkuję w całym okręgu Rzeszowskim i zapewne odwiedzę objęty porozumieniem Wisłok na odcinku Wiśniowa-Dobrzechów. Gdy mnie spotkacie, nie krępujcie się zagadać. Propaguję C&R. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.